Tworzenie Stron www Szczecin

Jednym z popularniejszych systemów, na których stawiane są strony internetowe, to na pewno Joomla, chyba słyszał o niej każdy webmaster. Oczywiście niektórzy konserwatyści nie chcą wogóle słyszeć o CMS-ach, jednak prawda jest taka, że bez nich tworzenie wciąż nowych stron www było by bardzo żmudne. Joomla załatwia wszystkie niezbędne techniczne wymagania internetu, pozostawiając webmasterowi pole do popisu jeśli chodzi o wygląd i treść witryny.

Jeżeli postanowiliście stworzyć własną stronę www, rozważcie wykorzystanie jednego z CMS-ów, ponieważ znacznie ułatwiają one pracę oraz gwarantują, że wasza witryna będzie wyglądała profesjonalnie.

Jednym z najpopularniejszych obecnie CMS-ów jest niewątpliwie WordPress, czyli świetny system do stawiania swoich blogów. Posiada mnóstwo bardzo dobrych rozwiązań, sprawiających, że witryny na nim powstałe, są bardzo dobrze widziane przez wyszukiwarki, dzięki czemu wasz blog będzie widoczny w sieci. Oczywiście WP jest masowo wykorzystywany w innym celu, jednak fakt ten pozwolę sobie przemilczeć.

Jeśli chcieli byśmy porównać dwa znakomite CMS-y jakimi są Joomla i WordPress, to łączy je kilka szczegółów. Otóż załatwiają one za nas kwestie związane z meta tagami, słowami kluczowymi, oraz poprawną budową strony pod kątem technicznym, witryny na nich powstałe są zgodne ze standardami W3 oraz dodatkowo są oparte o bazy MySQL, co dodatkowo sprawia, że są odporne na duże ilości danych.