Kategorie

Jest 1 produkt.

Kosze na śmieci

Plastikowy kosz na śmieci sprawdza się w każdym pomieszczeniu, nie tylko w domu, ale także firmie. W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele przydatnych produktów, które umożliwiają skuteczne utrzymanie pomieszczenia w czystości. Polecamy Państwu plastikowe kosze na śmieci uchylne, z pedałem, biurowe, pojemniki na odpady na kółkach, stojaki na worki, a także nietypowe kosze w kształcie zwierzątek w atrakcyjnych cenach. Te ostatnie idealnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych. Dzięki nim dziecko szybciej nauczy się odpowiedzialności za czystość w swoim pokoju.

Znajdujący się w naszej ofercie online kosz na śmieci uchylny bardzo dobrze sprawdza się w kuchni i łazience. Ruchoma pokrywa z jednej strony umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie, z drugiej pozwala na szczelne zamknięcie zawartości, tak aby była niewidoczna.

Oferujemy pojemniki do segregacji odpadów, przydomowych śmietników, ogrodu.

  • Kosz na śmieci ŻABKA 12L

    Twoje dziecko to mały bałaganiarz? Zachęć go do dbania o porządek w swoim pokoju z pomocą kosza na śmieci w kształcie żabki. Górna część pojemnika to obrotowa pokrywa w kształcie główki zwierzaka. Ten kolorowy pojemnik, wykonany z tworzywa wysokiej jakości, to gwarantowana radość z zakupu dla Ciebie i Twojego dziecka.   Wymiary: fi...

    40,44 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji